Geodeta Gniezno
PanGEO Jakub Zieliński

Zapewniamy pełną obsługę geodezyjną inwestycji. Świadczymy usługi geodezyjne w Gnieźnie i okolicach.Usługi geodezyjne Gniezno

Podział nieruchomości gruntowej

Powykonawcza inwentaryzacja budynków oraz przyłączy

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Mapa do celów projektowych

Tyczenie budynków i budowli

Wznowienie znaków granicznych

Jakub Zieliński - Geodeta Gniezno i okolice

Jakub Zieliński – geodeta z pełnymi uprawnieniami na terenie Gniezna (numer uprawnień 23119) w zakresie 1 oraz 2. 

Wraz z momentem ukończenia studiów wyższych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie pojawił się pomysł na rozpoczęcie własnej działalności. W tym celu zdobyłem wszystkie niezbędne uprawnienia nadawane przez Głównego Geodetę Kraju – potrzebne zarówno w geodezji oraz kartografii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży geodezyjnej.

Zdobyte przeze mnie wieloletnie doświadczenie, pozwala mi świadczyć usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Ważne jest dla mnie zadowolenie klienta, oraz sprawne przeprowadzenie budowlanego procesu. 

Pracuje na wysokiej jakości specjalistycznym sprzęcie, uznanej na świecie marki TOPCON – pozwala on na bardzo szczegółowe, precyzyjne pomiary:

 • niwelacji wysokości rzędnych terenu / szczegółów sytuacyjnych
 • satelitarnych przy użyciu odbiornika ruchomego GPS
 • tachimetrycznych

Za cel stawiam sobie zadowolenie Klienta – służę wsparciem i pomocą w trakcie całego procesu budowlanego.

Geodeta Gniezno cennik

Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, szerszego spojrzenia na dają sprawę. Z miłą chęcią odpowiadam na każde zapytanie.

Ostateczny koszt wykonywanych przeze mnie prac geodezyjnych jest zawsze poprzedzony rozmową z klientem. Ustalamy wówczas jego oczekiwania, przebieg prac, wkład wykonanej pracy – tak by finalnie rzetelnie wykonać dane zlecenie.

 

Mapa do celów opiniodawczych

Geodeta Gniezno - co zapewniamy?

Nowoczesny sprzęt

Wysokiej jakości technologicznie geodezyjny sprzęt 

Kompleksowość

bardzo szczegółowa obsługa geodezyjna inwestycji

Rzetelność

zapewniamy wysokiej jakości usługi

Fachowość

wieloletnie doświadczenie w branży 

Gniezno geodeta - powiat gnieźnieński

Świadczę usługi geodezyjne na terenie Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego: Gmina i miasto Czerniejewo, Gmina i miasto Gniezno, Gmina Kiszkowo, Gmina i miasto Kłecko, Gmina Łubowo, Gmina Mieleszyn, Gmina Niechanowo, Gmina i miasto Trzemeszno, Gmina i miasto Witkowo

Geodeta Gniezno

Jako geodeta kompleksowo podchodzę do swojej pracy. Zapewniam rzetelne pomiary bazując na sprawdzonym profesjonalnym sprzęcie. Moim Klienci z Gniezna zaufali mojej wiedzy i doświadczeniu, dzięki czemu cieszą się inwestycją wykonaną na wysokim poziomie . 

Świadczę usługi geodezyjne w pełnym zakresie. Przedmiotem mojej działalności są:

 • ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych
 • tyczenie budynków i budowli
 • ponowne ustalenie znaków granicznych
 • podział gruntów
 • wykonywanie map do celów projektowych
 • powykonawcza inwentaryzacja budynków i przyłączy.

Działania w ww. zakresie są moją codziennością, dlatego można mi powierzyć każdą inwestycję. Pracuję na obszarze Gniezna i okolic, ale swoje usługi świadczę także w powiatach sąsiadujących. Jestem uprawnionym geodetą w zakresie 1 oraz 2. Do swoich zleceń podchodzę kompleksowo, chcąc sprostać oczekiwaniom moich klientów. Jeśli trzeba, doradzę, opierając się na swoim doświadczeniu. 

Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie geodezyjnym TOPCON. W swojej codziennej pracy dokonuję pomiarów geodezyjnych takich, jak niwelacje wysokości rzędnych terenu, czy techimetryczne. Wspieram się także systemem GPS przy pomiarach satelitarnych. Używam ruchomego odbiornika GPS, który pozwala na precyzyjny pomiar terenu.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji nt. świadczonych przeze mnie usług, zapraszam do kontaktu. Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonam wyceny oraz udzielę porady.

Geodeta Gniezno - uprawnienia

Aby geodeta mógł wykonywać swój zawód w Polsce, niezbędnym jest, aby posiadał on stosowne uprawnienia. Uprawnienia geodezyjne nadawane są przez Głównego Geodetę Kraju po odbyciu odpowiedniej praktyki zawodowej oraz zdaniu wymaganych egzaminów z zakresu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Uprawnienia geodezyjne są nadawane geodetom w kilku zakresach:

 1. geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne
 2. rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych
 3. geodezyjne pomiary podstawowe
 4. geodezyjna obsługa inwestycji
 5. geodezyjne urządzanie terenów rolnych i leśnych
 6. redakcja map
 7. fotogrametria i teledetekcja.

Jako geodeta posiadam uprawnienia do wykonywania zawodu geodety w zakresie 1 i 2 (numer uprawnień 23119). Wykonuję szeroki zakres usług geodezyjnych na terenie Gniezna dbając o to, aby wszystkie prace były wykonane rzetelnie. Wiem, że dla moich klientów czas odgrywa znaczącą rolę w całym procesie budowlanym, dlatego dokładam starań, aby swoje usługi wykonywać jak najsprawniej przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Usługi geodezyjne Gniezno - koszty

Jako PanGEO świadczymy usługi geodezyjne szerokiego zakresu. Każdą naszą usługę wyceniamy indywidualnie po wcześniejszym uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących ich zakresu oraz miejsca ich wykonywania. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat naszej pracy, zapraszamy do kontaktu.