Geodeta Gniezno
PanGEO Jakub Zieliński

Zapewniamy pełną obsługę geodezyjną inwestycji. Świadczymy usługi geodezyjne w Gnieźnie i okolicach.Usługi geodezyjne Gniezno

Podział nieruchomości gruntowej

Powykonawcza inwentaryzacja budynków oraz przyłączy

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Mapa do celów projektowych

Tyczenie budynków i budowli

Wznowienie znaków granicznych

Jakub Zieliński - Geodeta Gniezno i okolice

Jakub Zieliński – geodeta z pełnymi uprawnieniami (numer uprawnień 23119) w zakresie 1 oraz 2. 

Wraz z momentem ukończenia studiów wyższych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie rozpocząłem własną działalności. W tym celu zdobyłem wszystkie niezbędne uprawnienia nadawane przez Głównego Geodetę Kraju – potrzebne zarówno w geodezji oraz kartografii. Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży geodezyjnej.

Dotychczasowa praktyka pozwala mi świadczyć usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Do każdego zlecenia podchodzę rzetelnie i z pełnym zaangażowaniem. Ważne jest dla mnie zadowolenie klienta, oraz sprawne przeprowadzenie budowlanego procesu. 

Pracuję na specjalistycznym sprzęcie, uznanej na świecie marki TOPCON, który pozwala na bardzo szczegółowe, precyzyjne pomiary:

  • niwelacji wysokości rzędnych terenu / szczegółów sytuacyjnych
  • satelitarne przy użyciu odbiornika ruchomego GPS
  • tachimetryczne

Za cel stawiam sobie zadowolenie Klienta – służę wsparciem i pomocą w trakcie całego procesu budowlanego.

Geodeta Gniezno cennik

Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia, szerszego spojrzenia na dają sprawę. Z chęcią odpowiadam na każde zapytanie.

Ostateczny koszt wykonywanych przeze mnie prac geodezyjnych jest zawsze poprzedzony rozmową z klientem. Ustalamy wówczas warunki cenowe.

 

Mapa do celów opiniodawczych

Geodeta Gniezno - co zapewniamy?

Nowoczesny sprzęt

Wysokiej jakości sprzęt geodezyjny 

Kompleksowość

wielowymiarowa obsługa geodezyjna inwestycji

Rzetelność

wysokiej jakości usługi

Fachowość

wieloletnie doświadczenie w branży 

Gniezno geodeta - powiat gnieźnieński

Świadczę usługi geodezyjne na terenie Gniezna i powiatu gnieźnieńskiego: Gmina i miasto Czerniejewo, Gmina i miasto Gniezno, Gmina Kiszkowo, Gmina i miasto Kłecko, Gmina Łubowo, Gmina Mieleszyn, Gmina Niechanowo, Gmina i miasto Trzemeszno, Gmina i miasto Witkowo.

Geodeta Gniezno

Jako geodeta kompleksowo podchodzę do swojej pracy. Zapewniam rzetelne pomiary bazując na sprawdzonym profesjonalnym sprzęcie. Moim Klienci z Gniezna zaufali mojej wiedzy i doświadczeniu, dzięki czemu cieszą się inwestycją wykonaną na wysokim poziomie. 

Świadczę usługi geodezyjne w pełnym zakresie. Przedmiotem mojej działalności są:

  • ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych
  • tyczenie budynków i budowli
  • ponowne ustalenie znaków granicznych
  • podział gruntów
  • wykonywanie map do celów projektowych
  • powykonawcza inwentaryzacja budynków i przyłączy.

Działania w ww. zakresie są moją codziennością, dlatego można mi powierzyć każdą inwestycję. Pracuję na obszarze Gniezna i okolic, ale swoje usługi świadczę także w powiatach sąsiadujących. Jestem uprawnionym geodetą w zakresie 1 oraz 2. Do swoich zleceń podchodzę kompleksowo, chcąc sprostać oczekiwaniom moich klientów. J

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji nt. świadczonych przeze mnie usług, zapraszam do kontaktu. Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonam wyceny oraz udzielę porady.

Geodeta Gniezno - uprawnienia

Aby geodeta mógł wykonywać swój zawód w Polsce, niezbędne jest, aby posiadał on stosowne uprawnienia. Uprawnienia geodezyjne nadawane są przez Głównego Geodetę Kraju po odbyciu odpowiedniej praktyki zawodowej oraz zdaniu wymaganych egzaminów z zakresu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Uprawnienia geodezyjne są nadawane geodetom w kilku zakresach:

1. Geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne
2. Rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych
3. geodezyjne pomiary podstawowe
4. geodezyjna obsługa inwestycji
5. geodezyjne urządzanie terenów rolnych i leśnych
redakcja map
6. fotogrametria i teledetekcja.

Jako geodeta posiadam uprawnienia do wykonywania zawodu geodety w zakresie 1 i 2 (numer uprawnień 23119). Wykonuję szeroki zakres usług geodezyjnych na terenie Gniezna dbając o to, aby wszystkie prace były wykonane rzetelnie. Wiem, że dla moich klientów czas odgrywa znaczącą rolę w całym procesie budowlanym, dlatego dokładam starań, aby swoje usługi wykonywać jak najsprawniej przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Usługi geodezyjne Gniezno - koszty

Każdą naszą usługę wyceniam indywidualnie po wcześniejszym uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących ich zakresu oraz miejsca ich wykonywania. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat naszej pracy, zapraszamy do kontaktu.