Geodeta Pobiedziska
PanGEO Jakub Zieliński

Oferuję usługi geodezyjne oraz pełną obsługę inwestycji na terenie Pobiedzisk i okolicznych miejscowości.Usługi geodezyjne Pobiedziska

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Podział nieruchomości gruntowej

Mapa do celów projektowych

Tyczenie budynków i budowli

Wznowienie znaków granicznych

Powykonawcza inwentaryzacja budynków oraz przyłączy

Jakub Zieliński - Geodeta Pobiedziska i okolice

Nazywam się Jakub Zieliński i od kilka lat wykonuję zawód geodety. Praca to moja pasja. Kieruję się dobrem Klienta w każdym powierzonym mi zleceniu. Wykonuję pełen zakres pomiarów geodezyjnych dla różnego rodzaju inwestycji. Posiadam doświadczenie i wiedzę, co poparte jest nadaniem mojej osobie uprawnień geodezyjnych nr 23119 w zakresie I i II przez Głównego Geodetę Kraju. Działalność wykonuję na terenie miasta i gminy Pobiedziska oraz w okolicznych powiatach i gminach. Zapraszam do kontaktu – wyjaśnię nieścisłości, omówię zakres zlecenia i przedstawię ofertę.

Za cel stawiam sobie zadowolenie Klienta – służę wsparciem i pomocą w trakcie całego procesu budowlanego.

Geodeta Pobiedziska cennik

Przedstawienie ostatecznej wyceny moich usług z zakresu geodezji i kartografii każdorazowo poprzedzone jest szczegółowym wywiadem z Klientem, w trakcie którego omawiam zakres usługi, czas i miejsce jej wykonywania. Dkatego każdorazowo indywidualnie wyceniam swoje usługi.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego – odpowiem na wszelkie pytania, doradzę najlepsze rozwiązanie problemu i wstępnie omówię ofertę.

Mapa do celów opiniodawczych

Geodeta Pobiedziska - dlaczego warto współpracować z PanGEO?

Kompleksowość

pełna obsługa geodezyjna inwestycji każdego rodzaju

Jakość

wysoka jakość obsługi,
dokładne pomiary

Doświadczenie

doświadczenie w pracy
w branży geodezyjnej

nowoczesny sprzęt

profesjonalny sprzęt
znanej marki

Pobiedziska i gmina Pobiedziska - geodeta

Oferuję pełen zakres usług geodezyjno – kartograficznych na terenie miasta i gminy Pobiedziska oraz okolicznych miejscowości: Tuczno, Biskupice, Latalice, Łagiewniki.

 

Geodezja Pobiedziska

geodeta Pobiedziska - PanGEO Jakub Zieliński

W mojej codziennej pracy w zawodzie geodety dla klientów z Pobiedzisk i okolic korzystam z niezawodnych przyrządów pomiarowych marki TOPCON. Istotną rolę dla mnie odgrywa także kontakt z Klientem. Dobre opinie moich Klientów po wykonanych zleceniach są moją dumą i wizytówką mojej firmy.

Prowadzę pełną i kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju inwestycji na terenie gminy Pobiedziska oraz innych okolicznych gmin i powiatów. Zajmuję się zarówno mniejszymi zleceniami, jak i dużymi przedsięwzięciami. 

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przeze mnie usług w Pobiedziskach, zapraszam do kontaktu. Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonam wyceny oraz udzielę porady.