Geodeta Środa Wielkopolska
PanGEO Jakub Zieliński

Oferuję usługi geodezyjne na terenie Środy Wielkopolskiej oraz powiatu średzkiego.Usługi geodezyjne Środa Wlkp.

Ustalanie przebiegu granic działek

Podział nieruchomości gruntowych

Sporządzanie map do celów projektowych

Tyczenie budynków i budowli

Wznawianie znaków granicznych

Inwentaryzacja powykonawcza

Jakub Zieliński - Geodeta Środa Wielkopolska i okolice

Nazywam się Jakub Zieliński – zajmuję się świadczeniem usług z zakresu geodezji w Środzie Wielkopolskiej oraz na terenie powiatu średzkiego. Posiadam uprawnienia w zakresie geodezji o numerze 23119.

Ukończyłem studia na Wydziale Geodezji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży geodezyjnej. Przez ten czas zdobyłem wiedzę, która pozwoliła mi na ubieganie się o uprawnienia nadawane przez Głównego Geodetę Kraju. Uprawnienia takie są potrzebne, aby móc wykonywać zawody związane z geodezją oraz kartografią.

Swoim Klientom z powiatu średzkiego oferuję najwyższy poziom usług geodezyjnych. Z dumą mogę stwierdzić, że grono moich zadowolonych klientów stale się powiększa. Jest to istotny element wykonywanej przeze mnie pracy. Staram się wykonywać powierzone mi zlecenia rzetelnie i precyzyjnie.

Na co dzień wykorzystuję specjalistyczny sprzęt do pomiarów geodezyjnych marki TOPCON. Opierając się na wykorzystaniu najnowszych technologii zajmuję się pomiarami:

  • niwelacji wysokości rzędnych terenu / szczegółów sytuacyjnych,
  • satelitarnymi przy użyciu odbiornika ruchomego GPS,
  • tachimetrycznymi.

Moim priorytetem jest zadowolenie Inwestora – służę wsparciem i pomocą w trakcie całego procesu budowlanego.

Geodeta Środa Wlkp. - cena

Jestem do dyspozycji moich Klientów ze Środy Wlkp. i okolicznych miejscowości. Z chęcią udzielę odpowiedzi na wszelkie zapytania. Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub poprzez wiadomość mailową.

Ponieważ koszt usług geodezyjnych każdorazowo różni się od siebie zakresem, jest ustalany przeze mnie indywidualnie po zapoznaniu się z potrzebami Klienta oraz uwarunkowaniami, jakie stawia przede mną inwestycja. Zazwyczaj na pierwszym spotkaniu z Klientem przeprowadzam z nim krótki wywiad, aby lepiej poznać specyfikę inwestycji oraz określić zakres wykonywanych przeze mnie usług. 

Mapa do celów opiniodawczych

Geodeta Środa Wielkopolska - dlaczego ja?

obsługa klienta

wysoki poziom usług

profesjonalne pomiary

 sprzęt wysokiej klasy

wieloletnie doświadczenie

jestem fachowcem w swojej branży

Środa Wlkp. i powiat średzki - geodeta

Prowadzę działalność w zakresie obsługi geodezyjnej na terenie miasta Środa Wielkopolska oraz powiatu średzkiego: miasta i gminy Dominowo, miasta i gminy Zaniemyśl, miasta i gminy Krzykosy oraz mniejszych miejscowości.

Geodezja Środa Wlkp.

Wykonuję zawód geodety już od kilku lat. Na przestrzeni tego czasu zdołałem zdobyć niezbędne doświadczenie oraz uprawnienia budowlane w zakresie geodezji. Moja wiedza i doświadczenie pozwalają mi na świadczenie moich usług w sposób profesjonalny. Zaufanie Klientów jest dla mnie priorytetem, dlatego cieszy mnie, gdy Klienci polecają moje usługi innym osobom i podmiotom.

Do wykonywanych przeze mnie prac podchodzę kompleksowo. Skupiam się na rzetelnych pomiarach oraz dokładnej ich analizie. Obsługuję inwestycje o różnym przeznaczeniu i specyfice. 

Zapraszam do kontaktu – z chęcią odpowiem na nurtujące Państwa pytania oraz wyjaśnię zakres prac.

Prowadzę pełny zakres usług geodezyjnych dla wszelkiego rodzaju inwestycji. Zajmuję się:

  • podziałem gruntów,
  • wznawianiem znaków granicznych,
  • tyczeniem budynków i budowli,
  • ustalaniem przebiegu granic działek ewidencyjnych,
  • wykonywanie map do celów projektowych, sądowych i inwentaryzacyjnych,
  • przygotowaniem inwentaryzacji powykonawczej budynków oraz wszelkich przyłączy.

Zajmuję się świadczeniem usług geodezyjnych w Środzie Wielkopolskiej oraz na terenie powiatu średzkiego. Posiadam uprawnienia do wykonywania zawodu geodety w zakresie 1 oraz 2. Oferuję doradztwo oraz profesjonalną analizę zagadnień związanych z geodezją. Zapraszam do kontaktu.