Geodeta Swarzędz
PanGEO Jakub Zieliński

Oferuję kompleksowe usługi geodezyjne inwestycji na terenie Swarzędza i okolic. Usługi geodezyjne Swarzędz

Mapa do celów
projektowych

Powykonawcza inwentaryzacja budynków oraz przyłączy

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Wznowienie
znaków granicznych

Tyczenie budynków
i budowli

Podział nieruchomości gruntowej

Jakub Zieliński - Geodeta Swarzędz i okolice

Nazywam się Jakub Zieliński i jestem geodetą, który posiada wszystkie niezbędne uprawnienia (numer uprawnień 23119) w zakresie 1 i 2 oraz świadczy usługi geodezyjne od lat na terenie Swarzędza.

Zaraz po ukończeniu studiów wyższych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie podjąłem decyzję o założeniu własnej działalności. Dzięki zdobytej wiedzy mogłem ubiegać się o uprawnienia nadawane przez Głównego Geodetę Kraju, które potrzebne są zarówno w geodezji jak i kartografii. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w branży geodezyjnej. 

Geodeta Swarzędz - usługi geodezyjne PanGEO

Oferuję najwyższy poziom usług geodezyjnych, które świadczę w Swarzędzu i okolicznych miejscowościach. Zależy mi na tym, żeby moja firma była postrzegana jako rzetelna i zaufana, co potwierdza stale powiększające się grono zadowolonych klientów. Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Wysoką jakość usług pozwala mi świadczyć również zaawansowany technologicznie sprzęt od uznanej marki TOPCON. To dzięki niemu uzyskuję bardzo szczegółowe pomiary:

  • niwelacji wysokości rzędnych terenu / szczegółów sytuacyjnych,
  • satelitarne przy użyciu odbiornika ruchomego GPS,
  • tachimetryczne.

Za cel stawiam sobie zadowolenie Klienta – służę wsparciem i pomocą w trakcie całego procesu budowlanego.

Geodeta Swarzędz cennik

Wycenę usług geodezyjnych każdorazowo przygotowuję indywidualnie. Bazuje ona na oczekiwaniach klienta, obszerności prac oraz warunkach inwestycji. Z miłą chęcią odpowiem na wszystkie pytania. 

Zapraszam do kontaktu telefonicznego lub drogą mailową.

Geodeta w Swarzędzu - usługi geodezyjne PanGEO

Geodeta Swarzędz - co zapewniam?

Nowoczesny sprzęt

Wysokiej jakości technologicznie geodezyjny sprzęt 

Fachowość

wieloletnie doświadczenie w branży 

Rzetelność

zapewniam wysokiej jakości usługi

Kompleksowość

bardzo szczegółowa obsługa geodezyjna inwestycji

Swarzędz geodeta

Świadczę usługi geodezyjne na terenie Swarzędza i powiatu poznańskiego: Gmina Buk, Gmina Czerwonak, Gmina Dopiewo, Gmina Kleszczewo, Gmina Komorniki, Gmina Kostrzyn, Gmina Kórnik, Gmina Luboń, Gmina Mosina, Gmina Murowana Goślina, Gmina Pobiedziska, Gmina Puszczykowo, Gmina Rokitnica, Gmina Stęszew, Gmina Suchy Las, Gmina Swarzędz, Gmina Tarnowo Podgórne.

Geodeta w Swarzędzu

Usługi geodezyjne PanGEO - Geodeta Swarzędz

Kilkuletnie doświadczenie oraz uprawnienia budowlane w zakresie geodezji pozwalają mi na wykonywanie kompleksowych usług geodezyjnych. Moja wiedza i profesjonalizm wpływają na rzetelność i wysoką jakość realizowanych zleceń. Zaufanie moich Klientów jest dla mnie priorytetem, więc tym bardziej cieszy mnie, gdy moje usługi są polecane dalej.

Skupiam się na tym, by pomiary, jakie wykonuję, były precyzyjne, a analiza ich kompleksowa. W ramach oferowanych usług obsługuję inwestycje o różnym przeznaczeniu i specyfice. Chętnie też doradzam i konsultuję projekty na każdym etapie. W PanGEO można liczyć na fachową pomoc.

Zapraszam do kontaktu – z chęcią odpowiem na pojawiające się pytania i wątpliwości oraz wyjaśnię zakres prac.

Świadczę usługi geodezyjne w pełnym zakresie. W mojej ofercie znajdują się:

  • ustalenie przebiegu granic działek ewidencyjnych,

  • podział gruntów,

  • wykonywanie map do celów projektowych,

  • ponowne ustalenie znaków granicznych,

  • tyczenie budynków i budowli,

  • powykonawcza inwentaryzacja budynków i przyłączy.

Powyższe działania są moją codziennością, dlatego można mi powierzyć każdą inwestycję. Pracuję na obszarze Swarzędza i okolic, ale swoje usługi świadczę też w powiatach sąsiadujących. W swojej codziennej pracy dokonuję pomiarów geodezyjnych takich jak niwelacje wysokości rzędnych terenu, czy tachimetryczne. Korzystam tajże z systemu GPS przy pomiarach satelitarnych. Używam ruchomego odbiornika GPS, który pozwala na precyzyjny pomiar terenu. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji nt. świadczonych przeze mnie usług, zapraszam do kontaktu. Odpowiem na wszelkie pytania, ustalę kosztorys oraz doradzę.