Firma PanGEO Jakub Zieliński – geodeta uprawniony (numer uprawnień 23119) świadczy kompleksowe usługi geodezyjne głównie na terenie woj. wielkopolskiego oraz kujawsko – pomorskiego.

Podjęcie decyzji o założeniu własnej działalności poprzedziło ukończenie studiów wyższych na Uniwersytecie Warmińsko – Mazurskim w Olsztynie, zdobycie uprawnień zawodowych w dziedzinie geodezji i kartografii nadawanych przez Głównego Geodetę Kraju oraz wieloletnie doświadczenie w pracy w branży geodezyjnej.

Dzięki temu dziś firma PanGEO zapewnia Państwu najwyższy standard świadczonych usług. Profesjonalne podejście do każdego zlecenia oraz rzetelne jego zrealizowanie jest gwarancją zadowolenia oraz sprawnego przeprowadzenia procesu budowlanego.

Oferta kierowana jest zarówno do firm architektonicznych, budowlanych jak i indywidualnych klientów prywatnych. Proponuję szeroki wachlarz usług geodezyjnych dostosowanych do Państwa potrzeb a bazując na doświadczeniu i nowoczesnym sprzęcie gwarantuje szybką i fachową realizację zamówienia.