Geodeta Kostrzyn
PanGEO Jakub Zieliński

Kompleksowe usługi geodezyjne w Kostrzynie, gminie Kostrzyn i okolicach. Pełna obsługa geodezyjna inwestycji.Usługi geodezyjne Kostrzyn

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Podział nieruchomości gruntowej

Mapa do celów projektowych

Tyczenie budynków i budowli

Wznowienie znaków granicznych

Powykonawcza inwentaryzacja budynków oraz przyłączy

Jakub Zieliński - Geodeta Kostrzyn i okolice

Jakub Zieliński – wykonuję zawód geodety. Zdobyłem pełne uprawnienia geodezyjne w zakresie 1 oraz 2 (numer 23119). Pracuję w Kostrzynie oraz  na terenie okolicznych powiatów i gmin. 

Jestem absolwentem studiów na Wydziale Geodezji Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. W czasie swojej pracy w branży geodezyjnej przez wiele lat, zdobyłem wszelkie wymagane uprawnienia, które są nadawane przez Głównego Geodetę Kraju. Uprawnienia takie są potrzebne, aby móc wykonywać zawody związane z geodezją oraz kartografią.

Zdobyte przeze mnie wieloletnie doświadczenie, pozwala mi świadczyć usługi geodezyjne na najwyższym poziomie. Pracuję rzetelnie, ponieważ istotne jest dla mnie zadowolenie moich Klientów. Opinie Klientów z Kostrzyna oraz okolicznych miejscowości stanowią ważny czynnik w mojej pracy, gdyż zadowoleni polecają mnie innym. Przykładam dużą wagę do szybkiego i sprawnego przeprowadzenia procesu budowlanego. 

W mojej codziennej pracy wykorzystuję profesjonalny sprzęt geodezyjny marki TOPCON. Za jego pomocą przeprowadzam dokładne pomiary:

  • niwelacji wysokości rzędnych terenu / szczegółów sytuacyjnych,
  • satelitarne przy użyciu odbiornika ruchomego GPS,
  • tachimetryczne.

Za cel stawiam sobie zadowolenie Klienta – służę wsparciem i pomocą w trakcie całego procesu inwestycyjnego.

Geodeta Kostrzyn Wlkp. cennik

Staram się jak najszybciej odpowiadać na zapytania Klientów z Kostrzyna i okolic. Przedstawienie oferty cenowej zawsze poprzedzone jest szczegółowym wywiadem z Klientem. 

Ostateczną cenę za świadczone przeze mnie usługi geodezyjne Klienci poznają po przeprowadzeniu przeze mnie rozmowy dotyczącej ich oczekiwań, wymaganego nakładu pracy oraz przebiegu prac na inwestycji. Oceniam, jakie trudności mogę napotkać podczas wykonywania swojej pracy oraz informuję Klientów o sposobie wykonywania prac oraz o tym, jak będą one przebiegać.

Mapa do celów opiniodawczych

Geodeta Kostrzyn - co mnie wyróżnia?

Kompleksowość

wszechstronna obsługa geodezyjna

nowoczesny sprzęt

profesjonalny sprzęt
wysokiej jakości

Jakość

wysoka jakość obsługi,
dokładne pomiary

Doświadczenie

doświadczenie w pracy
w branży geodezyjnej

Kostrzyn i gmina Kostrzyn - geodeta

Świadczę usługi geodezyjne na terenie miasta i gminy Kostrzyn oraz innych miast i gmin: miasto Kleszczewo, miasto i gmina Czerniejewo, miasto Dominowo oraz mniejszych miejscowości. 

Geodezja Kostrzyn Wlkp.

Pracuję w zawodzie geodety od kilku lat.  W pracy na co dzień dokonuję dokładnych pomiarów dzięki pomocy profesjonalnego sprzętu. Obsługuję różnego rodzaju inwestycje: od mniejszych budów, po duże projekty. 

Zależy mi na dobrych opiniach moich Klientów, ponieważ są one odzwierciedleniem dobrze wykonywanej przeze mnie pracy. Cieszę się zaufaniem Klientów. Cechuje mnie rzetelność, dokładność i kompleksowe podejście do powierzonych mi zleceń.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przeze mnie usług, zapraszam do kontaktu. Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonam wyceny oraz udzielę porady.

Zajmuję się geodezją w pełnym zakresie. Usługi geodezyjne, jakimi zajmuję się w codziennej pracy to m.in.:

  • ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych,
  • wznawianie znaków granicznych,
  • tyczenie budynków i budowli,
  • wykonywanie map do celów projektowych, sądowych i inwentaryzacyjnych,
  • podział gruntów,
  • powykonawcza inwentaryzacja budynków wraz z  przyłączami.

Swoją działalność prowadzę w Kostrzynie i okolicach. Jestem uprawnionym geodetą w zakresie 1 oraz 2. Zapraszam do kontaktu – doradzę i pomogę w zagadnieniach związanych z geodezją opierając się na zdobytym przeze mnie doświadczeniu zawodowym.