Geodeta Września
PanGEO Jakub Zieliński

Geodezyjne usługi na terenie Wrześni i okolic. Pełna obsługa geodezyjna inwestycji.

 

Kompleksowa obsługa geodezyjna inwestycji. Usługi geodezyjne we Wrześni i okolicy.

Geodezyjne usługi Września

Podział nieruchomości gruntowej (działki)

Tyczenie budowli i budynków

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Mapa w celach projektowych

Inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy

Znaki graniczne - wznowienie

Jakub Zieliński - Geodeta we Wrześni okolicy

Jakub Zieliński – geodeta we Wrześni z pełnymi uprawnieniami (numer uprawnień 23119) w zakresie 1 oraz 2. 

Zdobyta przeze mnie wiedza w trakcie studiów wyższych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, pozwoliła mi podjąć decyzję o rozpoczęciu własnej działalności. By rozpocząć praktykę ważne było również zdobycie zawodowych uprawnień w dziedzinie kartografii i geodezji, nadawanych przez Głównego Geodetę Kraju. Posiadam wieloletnie doświadczenie w geodezyjnej branży.

Zdobywane przez lata doświadczenie i praktyka w branży geodezyjnej, pozwala mi świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Gwarantuję pełen profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Każde zlecenie wymaga bardzo indywidualnego podejścia i spojrzenia na daną sprawę. Zawsze starannie przeprowadzam proces budowlany, zapewniając pełną gwarancję zadowolenia.

W pracach terenowych wykorzystuje renomowany, wysokiej jakości sprzęt TOPCON, który pozwala wykonywać pomiary z ogromną precyzją, takie jak:

 • tachimetryczne
 • niwelacji wysokości rzędnych terenu / szczegółów sytuacyjnych
 • satelitarne przy użyciu odbiornika ruchomego GPS

Zadowolenie Klienta jest kluczem każdej mojej realizacji – zapewniam wsparcie przez cały proces budowlany.

Geodeta Września cennik

Praca geodety wymaga indywidualnego podejścia do każdego osobnego zlecenia. Zawsze chętnie reagujemy na wszystkie pytania i uwagi.

Ostateczny koszt moich usług wyceniam po uprzednim uzgodnieniu szczegółów, zakresu wykonywanych prac oraz nakładu pracy – w trakcie rozmowy z klientem. Pozwala to na określenia kierunku działań, oczekiwań klienta oraz naszych możliwości, tak by finalnie uzyskać oczekiwany efekt – szybko i precyzyjnie.

Mapa do celów opiniodawczych

Geodeta Września - Dlaczego ja?

Nowoczesny sprzęt

Najnowszy technologicznie sprzęt geodezyjny

Rzetelność

gwarancja najwyższej jakości usług

Kompleksowość

pełna obsługa geodezyjna inwestycji

Fachowość

doświadczenie w branży geodezyjnej

Geodeta - powiat wrzesiński

Świadczę usługi geodezyjne na terenie powiatu wrzesińskiego: Gmina Kołaczkowo, Gmina i miasto Miłosław, Gmina i miasto Nekla, Gmina i miasto Pyzdry, Gmina i miasto Września.

Geodeta Września

Swoja pracę wykonuję z pasją. Działam jako geodeta we Wrześni i okolicznych gminach i powiatach. Jako geodeta zajmuję się kompleksowa obsługą inwestycji: od ustalenia przebiegu granic działki po końcową powykonawczą inwentaryzację budynków oraz przyłączy instalacyjnych. 

Moi Klienci z Wrześni i okolic zaufali mi powierzając obsługę geodezyjną ich inwestycji. We Wrześni świadczę usługi:

 • ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych,
 • tyczenia budynków i budowli,
 • ponownego ustalenia znaków granicznych,
 • podziału gruntów,
 • wykonywania map do celów projektowych,
 • powykonawczej inwentaryzacji budynków i przyłączy.

Na co dzień zajmuję się działaniami geodezyjnymi w zakresie wymienionym powyżej. Zaufanie moich klientów jest dla mnie istotną kwestią w mojej pracy, dlatego dbam o każdy szczegół procesu  wykonania pomiarów oraz wykonania zadań z zakresu geodezji. Moi Klienci z Wrześni i okolic już wielokrotnie powierzyli mi opiekę geodezyjną nad ich inwestycjami i teraz cieszą się dobrze wykonaną pracą. Można mi powierzyć każdy rodzaj inwestycji.

Jako geodeta pracuję na obszarze Wrześni oraz przyległych powiatów i gmin. Posiadam uprawnienia geodezyjne w zakresie 1 oraz 2. Do powierzonych mi zadań podchodzę kompleksowo – oprócz wykonania zadań geodezyjnych, także z chęcią doradzę w oparciu o własne doświadczenie w mojej codziennej pracy.

W mojej pracy wykorzystuję sprzęt najwyższej klasy marki TOPCON. Dokonuję pomiarów w zakresie niwelacji wysokości rzędnych terenu oraz tachimetrycznych. System GPS do pomiarów satelitarnych jest mi bliski. Używam ruchomego odbiornika GPS, który pozwala na precyzyjny pomiar terenu.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji nt. świadczonych przeze mnie usług, zapraszam do kontaktu. Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonam wyceny oraz udzielę porady.

Geodeta Września - uprawnienia

W Polsce wymagane jest, aby każdy geodeta zdobył stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu, które są nadawane przez Głównego Geodetę Kraju po odbyciu odpowiedniej praktyki zawodowej oraz zdaniu wymaganych egzaminów z zakresu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Uprawnienia geodezyjne są nadawane geodetom w poniższych zakresach:

 1. geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne
 2. rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych
 3. geodezyjne pomiary podstawowe
 4. geodezyjna obsługa inwestycji
 5. geodezyjne urządzanie terenów rolnych i leśnych
 6. redakcja map
 7. fotogrametria i teledetekcja.

Posiadam uprawnienia do wykonywania zawodu geodety w zakresie 1 i 2 (numer uprawnień 23119). Wykonuję szeroki zakres usług geodezyjnych na terenie Wrześni z dbałością o rzetelność i kompleksowość. Wiem, że dla moich klientów czas odgrywa znaczącą rolę w całym procesie budowlanym, dlatego dokładam starań, aby swoje usługi wykonywać jak najsprawniej przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Usługi geodezyjne Września - jaki koszt?​

Jako PanGEO świadczymy usługi geodezyjne szerokiego zakresu we Wrześni i okolicach. Każdą naszą usługę wyceniamy indywidualnie po wcześniejszym uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących ich zakresu oraz miejsca ich wykonywania. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat wykonywanej przez nas pracy oraz zapoznać się z ofertą naszych usług, zapraszamy do kontaktu.