Geodeta Września
PanGEO Jakub Zieliński

Geodezyjne usługi na terenie Wrześni i okolic. Pełna obsługa geodezyjna inwestycji.

Usługi Geodezyjne Września

Podział nieruchomości gruntowej (działki)

Tyczenie budowli i budynków

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Inwentaryzacja powykonawcza budynków, przyłączy

Mapa w celach projektowych

Znaki graniczne - wznowienie

Jakub Zieliński - Geodeta we Wrześni okolicy

Jakub Zieliński – geodeta we Wrześni z pełnymi uprawnieniami (numer uprawnień 23119) w zakresie 1 oraz 2. 

Zdobyta przeze mnie wiedza w trakcie studiów wyższych na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie, pozwoliła mi podjąć decyzję o rozpoczęciu własnej działalności. By rozpocząć praktykę ważne było również zdobycie zawodowych uprawnień w dziedzinie kartografii i geodezji, nadawanych przez Głównego Geodetę Kraju. Posiadam wieloletnie doświadczenie w geodezyjnej branży.

Zdobywane przez lata doświadczenie i praktyka w branży geodezyjnej, pozwala mi świadczyć dla Państwa usługi na najwyższym poziomie. Gwarantuję pełen profesjonalizm, rzetelność oraz terminowość. Każde zlecenie wymaga indywidualnego podejścia i spojrzenia na daną sprawę. 

W pracach terenowych wykorzystuję renomowany, wysokiej jakości sprzęt TOPCON, który pozwala wykonywać pomiary z ogromną precyzją, takie jak:

 • tachimetryczne
 • niwelacji wysokości rzędnych terenu / szczegółów sytuacyjnych
 • satelitarne przy użyciu odbiornika ruchomego GPS

Zadowolenie Klienta jest kluczem każdej mojej realizacji – zapewniam wsparcie przez cały proces budowlany.

Geodeta Września cennik

Praca geodety wymaga indywidualnego podejścia do każdego osobnego zlecenia. Zawsze chętnie odpowiem na wszystkie pytania i uwagi.

Ostateczny koszt moich usług wyceniam po uprzednim uzgodnieniu szczegółów, zakresu wykonywanych prac oraz nakładu pracy.

Mapa do celów opiniodawczych

Geodeta Września - Dlaczego ja?

Nowoczesny sprzęt

technologicznie zaawansowany sprzęt geodezyjny

Rzetelność

usługi na najwyższym poziomie

Kompleksowość

wszechstronna obsługa geodezyjna inwestycji

Fachowość

wieloletnie doświadczenie w branży

Geodeta - powiat wrzesiński

Świadczę usługi geodezyjne na terenie powiatu wrzesińskiego: Gmina Kołaczkowo, Gmina i miasto Miłosław, Gmina i miasto Nekla, Gmina i miasto Pyzdry, Gmina i miasto Września.

Geodeta Września

Swoja pracę wykonuję z pasją. Działam jako geodeta we Wrześni i okolicznych gminach i powiatach. Jako geodeta zajmuję się kompleksową obsługą inwestycji: od ustalenia przebiegu granic działki po końcową powykonawczą inwentaryzację budynków oraz przyłączy. 

Moi Klienci z Wrześni i okolic zaufali mi powierzając obsługę geodezyjną ich inwestycji. Świadczę usługi:

 • ustalenia przebiegu granic działek ewidencyjnych,
 • tyczenia budynków i budowli,
 • ponownego ustalenia znaków granicznych,
 • podziału gruntów,
 • wykonywania map do celów projektowych,
 • powykonawczej inwentaryzacji budynków i przyłączy.

Zaufanie moich klientów jest dla mnie istotną kwestią w mojej pracy, dlatego dbam o każdy szczegół procesu wykonania pomiarów oraz wykonania zadań z zakresu geodezji. Moi Klienci z Wrześni i okolic już wielokrotnie powierzyli mi opiekę geodezyjną nad swoimi inwestycjami i teraz cieszą się dobrze wykonaną pracą. Można mi powierzyć każdy rodzaj inwestycji.

Jako geodeta pracuję na obszarze Wrześni oraz przyległych powiatów i gmin. Posiadam uprawnienia geodezyjne w zakresie 1 oraz 2. Do powierzonych mi zadań podchodzę kompleksowo – oprócz wykonania zadań geodezyjnych, także z chęcią doradzę w oparciu o własne doświadczenie.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przeze mnie usług, zapraszam do kontaktu. Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonam wyceny.

Geodeta Września - uprawnienia

W Polsce wymagane jest, aby każdy geodeta zdobył stosowne uprawnienia do wykonywania zawodu, które są nadawane przez Głównego Geodetę Kraju po odbyciu odpowiedniej praktyki zawodowej oraz zdaniu wymaganych egzaminów z zakresu wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Uprawnienia geodezyjne są nadawane geodetom w poniższych zakresach:

 1. geodezyjne pomiary sytuacyjno-wysokościowe, realizacyjne i inwentaryzacyjne
 2. rozgraniczanie i podziały nieruchomości (gruntów) oraz sporządzanie dokumentacji do celów prawnych
 3. geodezyjne pomiary podstawowe
 4. geodezyjna obsługa inwestycji
 5. geodezyjne urządzanie terenów rolnych i leśnych
 6. redakcja map
 7. fotogrametria i teledetekcja.

Posiadam uprawnienia do wykonywania zawodu geodety w zakresie 1 i 2 (numer uprawnień 23119). Wykonuję szeroki zakres usług geodezyjnych na terenie Wrześni z dbałością o rzetelność. Wiem, że dla moich klientów czas odgrywa znaczącą rolę w całym procesie budowlanym, dlatego dokładam starań, aby swoje usługi wykonywać jak najsprawniej przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Usługi geodezyjne Września - jaki koszt?​

Każdą naszą usługę wyceniam indywidualnie po wcześniejszym uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących zakresu oraz miejsca wykonywania. 

Aby uzyskać więcej informacji na temat wykonywanej przez nas pracy oraz zapoznać się z ofertą naszych usług, zapraszamy do kontaktu.