Geodeta Słupca
PanGEO Jakub Zieliński

Kompleksowe usługi geodezyjne w Słupcy, powiecie słupeckim i okolicach. Pełna obsługa geodezyjna inwestycji.Usługi geodezyjne Słupca

Ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych

Podział nieruchomości gruntowej

Powykonawcza inwentaryzacja budynków oraz przyłączy

Tyczenie budynków i budowli

Wznowienie znaków granicznych

Mapa do celów projektowych

Jakub Zieliński - Geodeta Słupca i okolice

Jakub Zieliński – jestem wykwalifikowanym geodetą. Posiadam pełne uprawnienia geodezyjne w zakresie 1 oraz 2 (numer 23119). Działam na terenie powiatu oraz miasta Słupca oraz okolicznych powiatów i gmin. 

Jestem absolwentem studiów wyższych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Aby świadczyć usługi geodezyjne na najwyższym poziomie zdobyłem praktykę zawodową poprzez wieloletnią pracę w branży geodezyjnej. W 2019 r. zdałem uprawnienia nadawane przez Głównego Geodetę Kraju. Uprawnienia takie są potrzebne w wykonywaniu zawodów związanych z geodezją oraz kartografią.

Każde zlecenie traktuję jako kolejne wyzwanie. Pracuję rzetelnie, ponieważ istotne jest dla mnie zadowolenie klientów. Przykładam dużą wagę do szybkiego i sprawnego przeprowadzenia procesu budowlanego. 

W mojej codziennej pracy wykorzystuję profesjonalny sprzęt geodezyjny marki TOPCON. Za jego pomocą przeprowadzam dokładne pomiary:

  • niwelacji wysokości rzędnych terenu / szczegółów sytuacyjnych,
  • satelitarne przy użyciu odbiornika ruchomego GPS,
  • tachimetryczne.

Za cel stawiam sobie zadowolenie Klienta – służę wsparciem i pomocą w trakcie całego procesu budowlanego.

Geodeta Słupca cennik

Jako PanGEO oferuję kompleksowe usługi geodezyjne w szerokim zakresie.

Każdą moją usługę wyceniam indywidualnie po wcześniejszym uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących zakresu oraz miejsca  wykonywania prac.

W celu uzyskania większej ilości informacji na temat mojej pracy, zapraszam do kontaktu.

Mapa do celów opiniodawczych

Geodeta Słupca - co mnie wyróżnia?

Kompleksowość

pełna obsługa geodezyjna inwestycji każdego rodzaju

Jakość

wysoka jakość obsługi,
dokładne pomiary

Doświadczenie

doświadczenie w pracy
w branży geodezyjnej

nowoczesny sprzęt

profesjonalny sprzęt
wysokiej jakości

Słupca i powiat słupecki - geodeta

Świadczę usługi geodezyjne na terenie miasta Słupca, powiatu słupeckiego oraz innych miast i gmin: miasto i Gmina Orchowo, miasto i Gmina Powidz, miasto i Gmina Lądek, miasto i Gmina Lądek, miasto i Gmina Zagórów oraz mniejszych miejscowości. 

Geodeta Słupca

Jestem geodetą od kilku lat. Dokonuję dokładnych pomiarów przy wsparciu profesjonalnego sprzętu. Cieszę się zaufaniem swoich Klientów, którzy powierzają mi obsługę swoich inwestycji. Pracuję zarówno na mniejszych przedsięwzięciach budowlanych, jak i na dużych obiektach.  

Od lat cieszę się dobrą opinią wśród swoich Klientów. Dla mnie jest to najlepsza ocena dla wykonywanej przeze mnie pracy. Rzetelność i kompleksowość to cechy, które mnie charakteryzują.

Jeśli chcieliby Państwo uzyskać więcej informacji na temat świadczonych przeze mnie usług, zapraszam do kontaktu. Udzielę odpowiedzi na wszelkie pytania, dokonam wyceny.

Świadczę usługi geodezyjne na najwyższym poziomie oraz w pełnym zakresie. Przedmiotem mojej działalności są:

  • ustalanie przebiegu granic działek ewidencyjnych,
  • tyczenie budynków i budowli,
  • wznawianie znaków granicznych,
  • podział gruntów,
  • wykonywanie map do celów projektowych, sądowych i inwentaryzacyjnych,
  • powykonawcza inwentaryzacja budynków wraz z  przyłączami.

Działania w ww. zakresie są moją codziennością, dlatego można mi powierzyć każdą inwestycję. Pracuję na obszarze Słupcy i okolic, ale swoje usługi świadczę także w powiatach sąsiadujących. Jestem uprawnionym geodetą w zakresie 1 oraz 2. Do swoich zleceń podchodzę kompleksowo, chcąc sprostać oczekiwaniom moich klientów. Jeśli trzeba – doradzę, opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu. 

Geodeta Słupca - uprawnienia

Posiadam wymagane uprawnienia do wykonywania zawodu geodety w zakresie 1 i 2 (numer uprawnień 23119). Bazując na swoim doświadczeniu w pracy geodety, oferuję szeroki zakres usług geodezyjnych na terenie miasta Słupca oraz powiatu słupeckiego. Wszystkie prace wykonuję dokładnie i rzetelnie. Wiem, że dla moich klientów czas odgrywa znaczącą rolę w całym procesie budowlanym, dlatego dokładam starań, aby swoje usługi wykonywać jak najsprawniej przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Pracuję na wysokiej klasy sprzęcie geodezyjnym TOPCON. W swojej codziennej pracy dokonuję pomiarów geodezyjnych takich, jak niwelacje wysokości rzędnych terenu, czy techimetryczne. Wspieram się także systemem GPS przy pomiarach satelitarnych. Używam ruchomego odbiornika GPS, który pozwala na precyzyjny pomiar terenu.

Usługi geodezyjne Słupca - koszty

Jako PanGEO oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne w szerokim zakresie. Każdą naszą usługę wyceniamy indywidualnie po wcześniejszym uzyskaniu niezbędnych informacji dotyczących ich zakresu oraz miejsca ich wykonywania. W celu uzyskania większej ilości informacji na temat naszej pracy, zapraszamy do kontaktu.